برگزاری همایش با موضوع بیماری‌های قلبی عروقی در شبکه بهداشت و درمان قیروکارزین
    

برگزاری همایش با موضوع بیماری‌های قلبی عروقی در شبکه بهداشت و درمان قیروکارزین

به مناسبت گرامیداشت هفته قلب سالم، همایشی با موضوع بیماری‌های قلبی عروقی در شبکه بهداشت و درمان قیروکارزین برپا شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان قیروکارزین، به نقل از جعفر جعفری کارشناس بیماری‌های غیر واگیر، به مناسبت هفته قلب سالم همایشی با موضوع عوامل خطر بیماری‌های قلبی عروقی توسط دکترآذر ستاری نژاد فوق تخصص غدد، در سالن آمفی تئاتر شهید موزیری شبکه بهداشت و درمان قیر وکارزین برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، احد امیری قرقانی رئیس شبکه بهداشت ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و کارکنان سایر ادارات در خصوص اهمیت بیماری‌های قلبی عروقی و نظام سلامت گفت: امروزه با گسترش زندگی مدرن و شهری، فعالیت ها کاهش یافته و به تبع آن بیماری های قلبی و عروقی افزایش داشته است. وی از راه های مهار گسترش بیماری های قلبی عروقی را، عدم مواجهه با عوامل خطر هایی نظیر چاقی، استرس، رژیم غذایی نادرست و سبک زندگی نا سالم  بر شمرد.

در این همایش، آذر ستاری نژاد با ایراد سخنرانی در خصوص بیماری‌های غیر واگیر ، عوامل خطر و راه‌های پیشگیری آنها گفت: امروزه افزایش مصرف دخانیات به خصوص در قشر جوان جامعه رو به افزایش است و این به عنوان یک زنگ خطر جهت افزایش بیماری های قلبی عروقی میباشد. ستاری نژاد افزود: مراجعه به پایگاه های پزشک خانواده و ارزیابی خطر 10 ساله یکی از راه های اطلاع افراد از وضعیت سلامتی خویش میباشد. در پایان به‌رسم یادبود جهت تشکر از زحمات دکتر ستاری نژاد لوح تقدیر به همراه هدیه‌ای به ایشان تقدیم گردید.

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-7-11 15:25        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ